Dizi İzle

Game Of Thrones

2. Sezon
3. Bölüm
What Is Dead May Never Die
3 Mart 2013

İşlemini yapılıyor... Lütfen Bekleyiniz...


Yüksek Kalite
Yorum Yap
Favori Dizi
Kasma Gider
10 Beğeni
Tüm Bölümler
Sorun Bildir
İzlendi
Otomatik Yürüt
7.3
Bize Destek Olun
Game Of Thrones izle
  Game Of Thrones dizisi Türkçe’ye Taht Oyunları olarak çevrilebilir. Söz konusu dizi fantastik dizilerden hoşlanan pek çok kişinin merakla izleyebileceği diziler arasında ilk sırada gelmektedir.
  
  Söz konusu dizide yaşanan şehirde yazlar onlarca yıl, kışlar ise bir ömür sürebilmektedir. Bu şehir pek çok kıskanç ve kötü kalpli kişiyi barındırmaktadır. Starklar soğuk bir ülkede yaşamaktadır. Kendileri de son derece katı insanlardır. Kaleleri Kışyarı’nın üzerinde bulunmaktadır. Burada 7 krallığı koruyan bir Sur bulunmaktadır. Bu Sur’un arkasında karanlık güçler bulunmaktadır. Eddard Stark dostu tarafından saltanata çağrılır. Ancak Demir Taht’ı arzulayan pek çok insan bulunmaktadır. Eddard kimin dost kimin düşman olduğunu ayırt etmekte oldukça güçlük çekecektir. Eddard son derece zorlu bir dönemden geçecektir. Kış ayının gelmesi hem Starklar için hem de Yedi Krallık için uğursuzluk getirecektir.
  
  Game Of Thrones dizisinde Eddard Stark rolünü Sean Bean üstlenmiştir. Aynı zamanda Mark Addy de Robert Baratheon rolü ile dizi severlerin karşısına çıkmaktadır. Taht için zorlu bir mücadele söz konusudur.

 • H4Y4L3T
   - 14/04/2014, 06:29

  VİDEOYU BASLATAMIYORUM NEDENİ NEDİR ACABA

 • DeliCabbar
   - 29/12/2013, 21:01

  Evet sorun benle alakalı.İlgilendiğiniz için teşekkürler.İyi çalışmalar

 • DeliCabbar
   - 28/12/2013, 20:29

  selamlar,bir sorunla karşılaştım.35.40 ile 36.00 dakika arası geçişte sorunla karşılaştım.sorun takılıp kalması.En kısa sürede düzeltilmesini istiyorum.İyi çalışmalar

  • Admin
    - 28/12/2013, 23:23

   Bu sorun sizin bilgisayarınızla alakaldır.