Dizi İzle

Bölüm Özeti:

KARADAYI 40 BÖLÜM ÖZET Mahir Feride nin Sinan ile nişanlanacağını duyar ve bunun bir oyun için olduğunu düşünür yani Feridenin dava da kalabilmek için bu yola başvurduğunu anlar.Bunun üzerine hemen Feride ye bir haber gönderir nişanlanmaması için bu konuda kendisini feda etmesini istemez ancak Feride nin yolladığı cevap Mahir in aşkında kapanmaz yaralar açar.Çektiği aşk acısına rağmen oynadığı bu oyunu daha doğrusu yalanı sürdürmeye devam etmek zorundadır bu yüzden nişanın aile arasında kendilerinin içinde yapılmasını ister çok fazla duyulmasını istemez.Ancak bu haber birden bire yayılır ve herkesin konuştuğu bir konu haline gelir.Ve nihayet genel af onaylanır bundan dolayı Kara ailesi beklemektedir evlerine kimin gelip kimin gelmeyeceğini bu kararın onları nasıl etkileyeceğini.Mahir eli kolu bağlı uzaktan Feride yi izlemektedir nişan günü nü öğrenir ve çok üzülür bu duruma daha fazla dayanamaz ve cesaretini toplar ve Feride nin karşısına çıkar.Karadayı izle
  Karadayı
  
  Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur...
  
  Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
  
  Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.
  
  Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.

  • toprak
     - 01/10/2013, 02:39

    iyi geceler iyi çalışmalar vk player nezaman yükleyebilirsiniz?

Instagram Takipçi