Dizi İzle

My Mad Fat Diary

1. Sezon
1. Bölüm
Big Wide World
1 Ocak 2013

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

İşlemini yapılıyor... Lütfen Bekleyiniz...


Yüksek Kalite
Yorum Yap
Favori Dizi
Kasma Gider
12 Beğeni
Tüm Bölümler
Sorun Bildir
175 İzlenme
Otomatik Yürüt
0.0
Bize Destek Olun
My Mad Fat Diary izle
  My Mad Fat Diary tam bir İngiliz gençlik dizisi… Özellikle ergenlik döneminde olan genç kızların ve erkeklerin dikkatle takip ettiği dizi 1996 yılında geçen olayları anlatıyor.
  
  Dizide Sharon Rooney,  Rachel karakteri ile başrolde oynuyor. Kilolu ve kendine güveni olmayan genç bir kızın psikolojik sorunlarından ötürü birkaç ay klinikte kalması ve klinikte kaldığı bu süreçte Kester isimli psikologu ile sorunlarını az da olsa halletmeye başlaması ve klinikten çıkması ile asıl olaylar başlıyor. Klinikten çıksa da Rachel belirli zamanlarda terapilere ve orda ki yakın arkadaşı Tix’i ziyarete gidiyor. Rachel kötü günleri atlattıktan sonra ve tedavisi bitip klinikten ayrıldıktan sonra yeni ortamlara giriyor ve çocukluk arkadaşı Chloe'nin arkadaş grubuna dahil oluyor. Bu süreçte Rachel psikologu Kester’in isteği doğrultusunda günlük tutmaya ve yaşadığı olayları günlüğüne yazmaya başlıyor.
  
  My Mad Fat Diary, kilolu genç kızlarında arkadaş ortamlarında ön planda olabileceklerini ve onlarda aşık olacak yakışıklı erkekler olabileceği güzel bir senaryo ile genç kızlara göstermektedir.

 • seda
   - 19/06/2014, 17:32

  çok güzeldi bana kendmin daha şimdiden değerli olduğunu hatırlattı :D

 • MugiwaraNoLuffy
   - 13/07/2014, 01:22

  Güzel dizi,Rae’ye acıdım:/ Chloe de bir iyi bir kötü yine de sevmedim -,- Ve Archie…YERUN *q* :D

 • Patri
   - 12/09/2014, 13:34

  gercekten guzel dizi insana 1weyler ogretiyo degerli oldugumu hiss etdim :))

Instagram Takipçi