Dizi İzle

Prison Break

4. Sezon
13. Bölüm
Deal or No Deal
1 Nisan 2013

720p Altyazı

Türkçe Dublaj

İşlemini yapılıyor... Lütfen Bekleyiniz...


Yüksek Kalite
Yorum Yap
Favori Dizi
Kasma Gider
3 Beğeni
Tüm Bölümler
Sorun Bildir
99 İzlenme
Otomatik Yürüt
10.0
Bize Destek Olun
Prison Break izle
  Aksiyon alanında çok iyi bir dizi olan Prison Break dizisi farklı bir senaryoya sahip olduğu için yüksek oranda izleyici kitlesinin dikkatini çekmeyi başaran diziler arasındadır. Hapishaneden bir grup mahkûmun kaçışını konu alan bu dizide başrol oyunculuğunu Michael Scofield ve Lincoln Burrows adlı oyuncular üstlenmektedir. Başkan yardımcısının kardeşini öldürmek suçundan yargılanan Lincoln Burrows hakkında idam cezasın karar verilmiştir. Suçsuz olduğu hiçbir şekilde kanıtlanamayan bu oyuncuyu kurtarabilmek için kardeşi devreye girmektedir.
  
  Mühendis olan Michael Scofield abisini kurtarabilmek için abisinin yer aldığı hapishanenin tüm detaylarını öğrenerek buradan kaçabilmek için büyük bir kaçış planı hazırlamıştır. Kendisi de bu hapishaneye girmek için bir bankayı soymak suçundan yargılanarak amacını gerçekleştirmek için fırsat yaratmıştır.
  
  Ancak kaçış planını uygulayabilmesi için diğer mahkûmlardan da yardım alan bu oyuncu büyük bir ekip kurarak hapishaneden kaçmayı başarmaktadır. Macera ve aksiyonun son safhada olduğu Prison Break dizisini izleyerek çok keyifli dakikalar geçirebiliriz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için tercih edeceğiniz bu dizi sayesinde akıl ve zekânın işleyişi hakkında da fikir sahibi olabiliriz.

  • zafer94
     - 07/01/2014, 17:27

    bu michaelda ne kafa var abi ya helal olsun

  • dorukhan
     - 10/07/2014, 08:01

    olay zaten zeki olması :) o yüzden beyin kanaması felan yaşayacak sanırım

Instagram Takipçi