Dizi İzle

Supernatural

9. Sezon
6. Bölüm
Heaven Can't Wait
13 Kasım 2013
Supernatural izle
  Amerika yapımı olan Supernatural adındaki dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından rağbet görmektedir. Fantastik alanda en iyi yapıtlardan birisi olan bu dizide bir hayli doğaüstü olaylara rastlanmaktadır. Gerilim ve korkunun ön planda olduğu bu dizi sayesinde hayatımızın seyrini biraz olsun değiştirme fırsatı yakalayabiliriz.
  
  Dean ve Sam adlarındaki iki kardeşin hayat serüvenini anlatan bu dizide farklı olaylar görülmektedir. Çok küçük yaşta annesi doğa üstü bir yaratık tarafından öldürülen bu iki kardeş babaları ve babaları annelerinin katilini aramak için yola koyulmuşlardır. Babaları tarafından avcı olarak yetiştirilen bu kardeşlerden birisi olan Sam bu hayatın zorluklarından uzaklaşmak için yaşadığı hayatı değiştirerek babasından ve kardeşinden ayrılmayı tercih etmiştir. Ancak babasının kaybolmasının üzerine abisi Sam’ı bularak babasını aramayı istemiştir.
  
  Bu istek üzerine babalarını aramaya başlayan iki genç kardeşi hiç de kolay olmayan bir yolculuk beklemektedir. Dram ve gizem faktörlerinin işlendiği Supernatural dizisini izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca doğaüstü varlıkları tanımaya çalışarak sıkıcı yaşam tarzımızdan uzaklaşma imkânı elde edebiliriz.

 • asd
   - 18/07/2014, 14:14

  birincisi jeremy öldü .. o yüzden beden cassin oldu

 • qwertycik
   - 02/05/2014, 21:11

  Aynı şey 4-5. Sezondaki melektede olmuştu düşüp insan olmuştu o zaman da merak etmiştim bi mantığı varsa açıklayın

 • aldaserdem
   - 01/05/2014, 18:29

  Benim anlamadığım bi nokta var . Castiel şimdi insan oldu . Ama bedenin sahibi Jeremy’ ye noldu ? sonuçta beden jeremynin olduğu için ruhu da hala bedende . Cass da insansa jeremy nerde ?

  • mishamigos
    - 04/07/2014, 16:24

   Bedenin sahibi Jimmy…

 • thechucky
   - 18/02/2014, 05:25

  Castiel çok tatlı ya :)

Instagram Takipçi