Dizi İzle

The Mentalist izle
  The Mentalist dizisi Amerika yapımı olan gizem alanındaki en iyi yapıtlardan bir tanesidir. Suç faktörünün geniş olarak işlendiği bu dizide gerilim sahneleri biz izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ayrıca dram yönünden çok zengin olan bu dizi sayesinde hüznün uç noktalarına ulaşabilirsiniz.
  
  Bu dizinin başrol oyuncusu olan Patrick Jane çok iyi bir hafıza okuma yeteneğine sahiptir. İnsanların üstlerine giydiği kıyafetlerden mimiklerine kadar her şeyi ayrıntısıyla çözümleyen bu adam televizyon programlarını da kullanarak kendisini ön plana çıkarmaya devam etmektedir. Ancak onun bu güzel yaşamı seri bir katil tarafından ailesi öldürülünce sona ermiştir.
  
  Bunun üzerine suçluları araştıran bir organizasyonun başında bulunan Teresa Lisbon’un yanında çalışmaya başlayan bu başrol oyuncusunun hayatının seyri tamamen değişmiştir. Toplumda yaşanılan cinayetleri ve suçları çözmek için çalışan bu grupta etkili olan Jane’in tek derdi kızını ve karısını öldüren bu azılı katile ulaşmak ve ona yaptıklarının bedelini ödetmektir. Keyifle izleyeceğimiz The Mentalist dizisi sayesinde can sıkıntımızı biraz olsun azaltma şansı elde edebiliriz.

 • Melih
   - 17/07/2014, 18:34

  41;31 En saçma sahneydi zanlının elinde silah yok. ellerini uzat diyor uzatıyor :D Ajan dediğin eğitimli olur arkadaş zanlının ağzına iki tane çakamıyor. Gördüğüm en saçma sahneydi resmen kelepçele beni diye anıran bir ajan var o sahnede.

  • Melih
    - 17/07/2014, 18:36

   36:53 En saçma sahneydi zanlının elinde silah yok. ellerini uzat diyor uzatıyor :D Ajan dediğin eğitimli olur arkadaş zanlının ağzına iki tane çakamıyor. Gördüğüm en saçma sahneydi resmen kelepçele beni diye anıran bir ajan var o sahnede.

 • bo
   - 12/04/2014, 08:54

  sezon3 bolum7 den itibaren farklı bir siteden yayınlıyorsunuz ve bu sitede nasıl 720p gosterıldıgını bulamadım ben yardımcı olursanız sevınırım :(

 • Karakedi
   - 08/02/2014, 01:53

  güzel heyecanlı bir bölümdü

Instagram Takipçi