Dizi İzle

The Walking Dead

3. Sezon
1. Bölüm
Seed
29 Ocak 2013

The Walking Dead izle
  Amerika yapımına ait olan The Walking Dead dizisinde korku ve gerilim sahneleri çok ön plandadır. Çizgi film serisini devam ettirmek adına yayıma giren bu dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından çok beğenilmiştir. Macera ve aksiyonunda izlerinin görüldüğü bu dizide aile faktörü de işlenmiştir.
  
  Bir kurşun yüzünden yaralanan polis memuru Rick Grimes yattığı hastaneden uyandığı zaman büyük bir farklılıkla karşılaşır. İçinde bulunduğu hastane tamamen boşalmıştır ve hastanenin içerisi cesetlerle dolup taşmaktadır. Çevresinde hiçbir insan belirtisine rastlamayan Rick ailesini aramak için hemen evine gider. Karısı Lori’nin ve oğlunun evde olmadığını anlayan Rick onları aramak için yola koyulur. Ancak zombi adı verilen yürüyen ölüler yüzünden bu amacı biraz zorlanan Rick’i zorlu bir görev beklemektedir.
  
  The Walking Dead dizisi dram yönünden de karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Hüznün son noktasına ulaşacağınız bu dizi aracılığıyla sevdiklerinizin değerini anlama şansı yakalayabilirsiniz. Yok olan dünyada var olan insanları aramak hiç de kolay olmayan bir iş olduğu için bu dizi insanların dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

 • berk
   - 23/02/2014, 00:20

  abaza olmasa iyi çocuk shane :D

 • Anerun
   - 17/02/2014, 22:18

  Harika bi giriş oldu :Ddd:D

 • oflii
   - 14/09/2013, 13:04

  rick adam çöktü icene yaşlandı eee tabi okadar insanı yönetmek kolay deyil ulan salak moruk niye zombinin üstünden geçiyosun balka yermi yok bacan gitti shane orospu çocukluhu yapmasaydı şimdi ölmicekti bütün işler rick ee bindi