Dizi İzle

Vikings

1. Sezon
5. Bölüm
Raid
2 Nisan 2013

İşlemini yapılıyor... Lütfen Bekleyiniz...


Yüksek Kalite
Yorum Yap
Favori Dizi
Kasma Gider
2 Beğeni
Tüm Bölümler
Sorun Bildir
239 İzlenme
Otomatik Yürüt
0.0
Bize Destek Olun
Vikings izle
  Dizi adından da anlaşılacağı gibi Vikingleri ve onların tarihini anlatan bir dizi olması açısından önemlidir. Bu konulara meraklı olanların severek ve keyifle izleyeceği bir dizi haline gelmiştir. Vikingler yaşamlarının büyük bir kısmını denizlerde geçirmiş olan savaşçı ve tüccar olan İskandinavyalı bir kavimdir. Vikings dizisi de bu kavmin yaşamını, yaptıklarını, başlarından geçen olayları konu almaktadır. Dizideki olaylar 8.yy-11.yy arasında geçmektedir. Anlatılan hikâyeler gerçek yaşama ve o dönemlerdeki yaşamış gerçek karakterlere dayanmaktadır. Gerçeklik bakımından önemli bir dizidir.
  
  Ragnar Lothbrok karakteri dizide gücü elinde bulunduran en popüler ve en büyük karakterdir. Fransa ve İngiltere’nin başına adeta bela durumundadır. Onların korkulu rüyasıdır. Dizide de bu başrolün etrafında konular gelişmektedir. Onun yaptıkları, yaşantısı ve maceraları anlatılmaktadır. Ayrıca Ragnar Lothbrok’un destanlarda sürekli adı geçen, hele de kahramanlık destanlarında adından oldukça sık söz edilen savaş tanrısı Oldin’in soyundan geldiğine inanılmaktadır. Bu da Rangar’ı Viking kabilelerinin lideri olma yolunda ilerleyeceğinin habercisidir. Vikings bu tarihi merak edenlerin tercih edeceği bir dizi olmuştur.

 • İBRAHİM
   - 09/05/2013, 14:32

  Ragnar bitir şu işi artık!!

 • aba23
   - 27/04/2014, 23:25

  dizinin her bölümünde alt yazı sorunu var the mountain state de vardı sorun site çizgisini kaybetmeye başladı artık

 • erhard
   - 25/07/2014, 19:20

  Türkçe alt yazı çıkmadan önce neden bir anlık ingilizce alt yazı beliriyor sadcee bu sitede karşılaştım. Ve çok sinir bozucu

 •  - 11/08/2014, 22:49

  Altyazı sorunu var

 • Çok iyi
   - 10/09/2014, 21:09

  alt yazı kötü

Instagram Takipçi